Ballina Argëtim Njihuni me buallin e çmuar me vlerë… 2 milion dollarë (VIDEO+FOTO)

Njihuni me buallin e çmuar me vlerë… 2 milion dollarë (VIDEO+FOTO)

Ky buall i çmuar me vlerën 2 milion dollarë po tërheq vëmendje në një panair vjetor në shtetin Rajasthane të Indisë.

Ai peshon më shumë se 1.000 kilogramë, është i gjatë gati 2 metra dhe quhet Bheem.

Bheem është një nga 5,000 kafshët që po shfaqen në Panairin Pushkar.

VIDEO bonus:
Loading...