Ballina Argëtim Moderatoja bukuroshe e ekranit jep një mesazh për ata që duan suksesin:...

Moderatoja bukuroshe e ekranit jep një mesazh për ata që duan suksesin: Definitivisht mendoj se nëse… (FOTO)

Moderatorja bukuroshe e ekranit shqiptar, Luana Vjollca, është një ndër emrat më të përfolur në showbiz-in shqiptar. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, aty ku ndan me 1.6 milionë ndjekësit e saj foto e video nga jeta private dhe ajo profesionale.

Së fundmi, Luana ka postuar në “Instastory” një foto të saj ku krahas shkruan: “Puna, Puna dhe vetëm puna. Definitivisht mendoj se nëse punoni drejt asaj që ju ëndërroni dhe synoni, do ta realizoni”.

Ky është një mesazh që moderatorja ka vendosur që t’u japë të gjithë fansave të saj, të cilët dëshirojnë që të arrijnë majat në punën që duan.

VIDEO bonus:
Loading...