Ballina Argëtim Mami bukuroshe ndez rrjetin me fotot dhe videot e fundit

Mami bukuroshe ndez rrjetin me fotot dhe videot e fundit

Dahne Joy ka publikuar një tjetër foto pro*vokuese. Ajo shihet e veshur në të brendshme dhe në fokus vë linjat e saj perfekte.

“A do vinit pas meje”, ka shkruar 32 vjeçarja në mbishkrimin e imazhit.

Modelja filipinase njihet edhe si e ish e dashura e reperit 50 cent, me të cilin ka një djalë.

VIDEO bonus:
Loading...