Ballina Sport “Lutuni për botën, lutuni për Shqipërinë”, solidarizimi i Pogba

“Lutuni për botën, lutuni për Shqipërinë”, solidarizimi i Pogba

Paul Pogba është një ndër futbollistët më të njohur në botë dhe ndiqet nga miliona persona në rrjetet sociale.

Ylli francez ka një ndikim të madh me postimet e tij dhe ka vendosur t’i shfrytëzojë për një kauzë të mirë, duke i bërë thirrje të gjithëve që të luten për botën dhe Shqipërinë.

Vendi ynë është tronditur nga shumë tërmete të fuqishme, të cilët kanë marrë dhe jetë njerëzish. Ditë tragjike për Shqipërinë dhe e gjithë bota është në mbështetje të popullit tonë./abcnews.al

VIDEO bonus:
Loading...