Ballina Lajme Kosovë Lutfi Haziri në Interaktiv (LIVE)

Lutfi Haziri në Interaktiv (LIVE)

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri është i ftuar sonte në Interaktiv.

Ai po flet për qëndrimet e tij për koali*cionin me Vetëvendosjen, dhe mundësinë që bashkëpunimi ndërmjet dy partive të dështojë si dhe sa i përket krijimit të qeverisë së re.

Loading...