Ballina Kronika Kosovë/Hoxhën e katundit e gjenë belaja me jaraneshën! (VIDEO)

Kosovë/Hoxhën e katundit e gjenë belaja me jaraneshën! (VIDEO)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në fshatin Zhabar të Komunës së Mitrovicës në Kosovë. Mësohet se një 28-vjeçare i kërkoi hoxhës së fshatit, Sead Bejtja, të dilte me të pas mesnate, por ky i fundit refuzoi.

Gruaja e cila kishte ardhur me taksi pranë shtëpisë së hoxhës, u irr*itua nga veprimi i tij dhe e ka*nosi me ar më atë, duke qël*luar në ajër.

Më pas, ajo u largua nga vendi i ngjarjes, ndërsa Bejtja raportoi rastin në Policinë e Mitrovicës. Sipas mediave kosovare, hoxha pranoi në polici se kishte një lidhje jashtë*martesore me 28-vjeçaren.

Të njëjtat burime, duke iu referuar dëshmisë së një të afërmi të familjes, theksuan se lidhjen e imamit me gruan që e ka*nosi atë, e dinin të gjithë, përfshi bashkëshorten dhe fëmijët e tij.