Ballina Aktualitet Komandant Hoxha ftohet nga Specialja

Komandant Hoxha ftohet nga Specialja

Gjy*kata Speciale fton edhe Samidin Xhezairin, i njohur me emrin komandant Hoxha për ta intervistuar.

Komandant Hoxha nga Prizreni, është ftuar dje nga Gjy*kata Speciale, dhe pritet të udhëtojë me 4 dhjetor për intervistë.

Lajmin e kanë bërë të ditur miqtë e komandant Hoxhës përmes disa postimeve në Facebook.

VIDEO bonus:
Loading...