Ballina Kronika Kamioni merr para makinën, humb jetën shqiptari në Greqi (VIDEO)

Kamioni merr para makinën, humb jetën shqiptari në Greqi (VIDEO)

Një shtetas shqiptar dhe ka humbur jetën këtë të premte në një aksident hor*ror në Greqi. 49-vjeçari emri i të cilit nuk është bërë publik, udhëtonte me një tjetër shqiptar na makinë në momentin kur janë për*plasur me një kamion. Përp*lasja ka qenë fat*ale për shoferin 49 vjeçar, ndërsa pasagjeri ka mbetur i pla*gosur rëndë.

Policia arr*estoi drejtuesin e kamionit, një 60-vjeçar. Mendohet se ka qenë kamioni ai i cili ka kryer manovrën e gabuar duke u bërë shkak i aks*identit. Inci*denti i rëndë ndodhi në autostradën e vjetër Thebës – Livadia rreth orës 5:00 të mëngjesit të së premtes.

VIDEO bonus:
Loading...