Ballina Lajme Kosovë Haradinaj akuza të reja për Thaçin, Ramën dhe Çitakun (VIDEO)

Haradinaj akuza të reja për Thaçin, Ramën dhe Çitakun (VIDEO)

Ramush Haradinaj është rishfaqur sot me kundërshtimin e tij ndaj atyre që i quan plane për ndarjen e Kosovës.

Ai paralajmëroi sot se shpejt do të zbardhë detaje nga këto projekte të dëmshme për vendin.

Kronikë e zgjeruar nga Arbëresha Shpati.

Loading...