Ballina Kronika Greqi, vajza shqiptare zhduket pa lënë gjurmë

Greqi, vajza shqiptare zhduket pa lënë gjurmë

Një vajzë e re shqiptare është zhdukur pa gjurmë në zonën e Kretës në Greqi.

Bëhet fjalë për një 18-vjeçare me emrin Esperanca Mustafa, e gjatë rreth 1.55.

E reja është zhdukur qysh prej mëngjesit të 3 nëntorit dhe nuk ka asnjë gjurmë prej saj.

Të shqetësuar familjarët kënë bërë denoncim në polici, duke publikuar edhe fotografinë e saj.

Esperanca ka qenë e veshur me tuta dhe atlete të zeza si dhe një bluzë sportive në momentin e zhdukjes.

Loading...