Ballina Argëtim Genta Ismajli bën për vete të gjithë me setin e ri (FOTO)

Genta Ismajli bën për vete të gjithë me setin e ri (FOTO)

Prej disa kohësh i mungon skenës muzikore, por Genta Ismajli, ka gjetur mënyrën se si të qëndrojë pranë fansave të saj të shumtë. Ajo është aktive në profilin e “Instagram”-it, ku së fundmi ka publikuar disa fotografi shumë të bukura.

Bukuroshja që i kishte munguar skenës, shfaqet mjaft sen*suale dhe joshëse me një këmishë të bardhë e pantallona të zeza.

Pozat e saj janë pritur shumë mirë nga ndjekësit e saj, të cilët i kanë pëlqyer menjëherë dhe e kanë komplimentuar Gentën për bukurinë dhe format fizike.

Kujtojmë se këngëtarja Ismajli është parë edhe në Turqi para realizimit të këtij fotosesioni, madje në një moment kishte të shtruar një darkë tepër luksoze.

VIDEO bonus:
Loading...