Ballina Argëtim FOTOT: U pajtuan sërish? Robert Berisha dhe Nora Istrefi fotografohen duke darkuar...

FOTOT: U pajtuan sërish? Robert Berisha dhe Nora Istrefi fotografohen duke darkuar së bashku

Kanë kaluar 3 muaj nga nda*rja e Robert Berishës me Nora Istrefin. Ka qenë vetë këngëtari që deklaroi publikisht se i kishin dhënë fund martesës së tyre nga e cila kanë edhe një vajzë.

Para një jave i ftuar në “Glamour Zone” ai deklaroi se nuk është nd+arë ende nga Nora. Ata nuk i kanë firmosur dokumentat e divorcit sepse kjo mund të jetë vetëm një pauzë për lidhjen e tyre dhe mund të ketë shpresa për rikthim.

Mbrëmjen e djeshme Roberti ka publikuar në rrjetin e tij social “Instagram” një foto duke darkuar me Norën dhe disa miqtë e tyre. Kjo tregon se marrëdhënia mes tyre është shumë e mirë.