Ballina Argëtim FOTOT/ La burrin për boksierin muskuloz, rrëfehet moderatorja shqiptare

FOTOT/ La burrin për boksierin muskuloz, rrëfehet moderatorja shqiptare

Që kur bëri publike lidhjen me boksierin, Kamer Maloku, Dajana Shabani ka qenë thuajse çdo ditë në qendër të vëmendjes së mediave.

Dajana më në fund ka reaguar lidhur me thashethemet duke u shprehur se është penduar që e ka bërë publike lidhjen e tyre.

“Ah mi Dajan ç’deshe që e postove, dynjaja mban nga 3 dashnor e nuk ndihen, ti dhe 1 të ndajnë e të lidhin si duan njerëzit”, shkruan moderatorja.

VIDEO bonus:
Loading...