Ballina Argëtim FOTO EKSKLUZIVE: Martohen Muhamed Zekiri dhe Bisera Jordanovska

FOTO EKSKLUZIVE: Martohen Muhamed Zekiri dhe Bisera Jordanovska

Në një ceremoni martesore mbrëmë i ka dhënë fund beqarisë për herë të dytë nënkryetari i LSDM-së dhe deputeti Muhamed Zekiri.

Zekiri është martuar me Bisera Jordanovskën e cila është e angazhuar për momentin në Agjencinë për inovacion e me të cilën është në lidhje dash*urie tash e shumë vite.

Që të dy kanë kultivuar këtë lidhje dash*urie edhe nga koha kur kanë punuar në televizionin Alsat derisa Jordanovska ka qenë në pozitën e drejtoreshës gjenerale kurse Muki si drejtor i informacionit.

Ndryshe, Zekiri ka qenë i martuar dhe nga martesa e parë ka dy vajza.

Bisera Jordanovska kur punonte si drejtoreshë në televizionin Alsat-M:

VIDEO bonus:
Loading...