Ballina Kuriozitete E RRALLË/Pronari zbret nga makina, qeni e fut në marsh dhe vërdalliset...

E RRALLË/Pronari zbret nga makina, qeni e fut në marsh dhe vërdalliset një orë (VIDEO)

Një qen në Florida i ka dhënë makinës së pronarit të tij për një orë.

Qeni, i lënë në makinë nga pronari, aksi*dentalisht ka vënë veturën në marshin prapa, dhe është vërdallisur me të në një rreth për afër 60 minuta, transmeton Koha.net.

Gjatë vozitjes, qeni ka go*ditur një kuti postare, një kosh plehrash e disa tulla para shtëpisë së tij.

Fqinjët kanë xhiruar gjithë këtë ngjarje, “Ai voziste shumë mirë deri kur goditi kutin postare. Ai u sill për rreth një orë pa go*ditur asgjë”, shpjegojnë ata për unilad.

Fatmirësisht gjatë kësaj ngjarjeje, askush nuk është lënduar.

VIDEO bonus:
Loading...