Ballina Kronika Detaje për zjarrin në Tetovë ku humbi jetën një person

Detaje për zjarrin në Tetovë ku humbi jetën një person

Sot (14 nëntor) rreth orës 04 e 35 minuta në SPB- Tetovë, është den*oncuar zjarr në një barakë të improvizuar prej druri, e cila gjendet në rrugën ,,Lubo Bozhinovski,, në afërsi të sallës sportive në Tetovë, njofton SPB-Tetovë, transmeton Tetova News.

Nga zjarri është djegur tërësisht baraka, kurse nën gërmadha është gjetur i djegur (karb*onizuar) tru*pi i pajetë i një mashkulli.
Prok*urori publik, ekipi nga SPB Tetovë dhe mjeku lig*jor, kanë kryer inspektimet komplete në vendin e ngjarjes, kurse me urdhër të prok*urorit publik, tru*pi i pajetë është dorëzuar për identifikim dhe aut*opsi në Institutin për Mjekësi Ligjore në Shkup.

VIDEO bonus:
Loading...