Ballina Sport Champions League: Fiton Real e Tottenham, zhgënjen Atletico Madrid

Champions League: Fiton Real e Tottenham, zhgënjen Atletico Madrid

Real Madrid ka shkatërruar Galatasarayn me rezultatin e thellë 6 me 0.

Golat për madrilenët u shënuan nga Rodrigo një tripletë, dopetë e Benzema dhe Ramos me penallti.

Fitore të thellë arriti dhe Tottenham në fushën e Crvena Zvezda ku fitoi me shifrat 0 me 4.

Ndërkohë City nuk shkoi më shumë se një barazim 1 me 1 në fushën e Atalantas.

Fitore arriti dhe Leverkusen përballë Atletico Madrid me shifrat 2 me 1 ndërsa PSG iu fal golit të vetëm të Icardit përballë Clube Brugge.

Rezultatet e të gjitha takimeve të mbrëmjes së sotme.

VIDEO bonus:
Loading...