Ballina Showbiz Bebe Rexha përfundon në spital, ja si është gjendja e këngëtares: Nuk...

Bebe Rexha përfundon në spital, ja si është gjendja e këngëtares: Nuk mund të gënjej, jam e frikësuar (FOTO+VIDEO)

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, duket se nuk i ka punët mirë me shëndetin. Nëpërmjet një postimi në “Twitter”, ajo ka zbuluar se sot ka përfunduar në spital pasi gjendja shëndetësore nu ka qenë mirë.

“Përfundova në spital sot. Kam kapur diçka nga pushimet e mia. Mora antibiotikë për 10 ditë, por u ktheva më e fortë. Nuk do t’ia dëshiroja këtë askujt. Dita më e keqe ndonjëherë. Shpresoj të bëhem më mirë. Qëndroni të shëndetshëm dhe të lumtur. Ju dua të gjithëve”, ka shkruar Bebe në postimin e saj.

Më pas këngëtarja e famshme ka bërë një tjetër postim ku tregon se ndihet e frikësuar dhe se dëshiron të jetë mirë.


“Nuk mund të gënjej, ndjehem e frikësuar. Thjeshtë, dua të ndjehem më mirë”, janë fjalët e Bebe Rexhës në këtë status.

Loading...