Ballina Aktualitet Albin Kurti bashkë me Ziadin Selën në ballë të marshit “Drejtësi për...

Albin Kurti bashkë me Ziadin Selën në ballë të marshit “Drejtësi për Astritin” (VIDEO)

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela i shoqëruar nga Sekretari gjeneral Arben Taravari dhe Kryetari i FRASH-it Omer Ajdini sot kanë udhëtuar drejt Prishtinës për të mbështetur marshin “Drejtësi për Astritin”

Albin Kurti dhe Ziadin Sela në ballë të marshit bashkë me shumë pjesmarrës të tjerë sot nga Prishtina kërkojnë zbardhjen e rastit të vr*asjes së Astrit Deharit i cili humbi jetën në mënyrë miste*rioze në bu*rg.

VIDEO bonus:
Loading...