Ballina Kronika Aksident i rëndë në rrugën Gostivar – Kërçovë (VIDEO)

Aksident i rëndë në rrugën Gostivar – Kërçovë (VIDEO)

Një aksident trafiku me fata*litet ka ndodhur sot në mëngjes rreth orës 09:00

Aksidenti ka ndodhur në rrugën magjistrale Gostivar – Kërçovë, tek ura në fshatin Novosellë.

Në aksident janë përfshirë dy vetura, dhe informacionet e para jozyrtare flasin se si pasojë e lëndimeve të pës*uara ka ndërruar jetë një grua, ndërsa lëndime trupore kanë pë*suar tre persona, të cilët janë dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Gostivarit. Aksidenti i sotëm vjen një ditë pas atij të ndodhur në rrugën Hanet e Mavrovës – Dibër, ku gjithashtu u regjistruan vikt*ima në njerëz./Tv Globi/

VIDEO bonus:
Loading...