Ballina Gossip Adelina Tahiri në zi, humb personin e dashur

Adelina Tahiri në zi, humb personin e dashur

Adelina Tahiri ka humbur një person shumë të dashur.

Dita e djeshme ka qenë e vështirë edhe për Adelina Tahirin, kjo ngase humbi një familjar, shkruan lajmi.net.

Përmes një postimi në Instagram, këngëtarja njoftoi fansat se është ndarë nga jeta gjyshja e saj.

“U prefsh ne paqe Nene! Do tna mungosh”, ka shkruar Adelina sipër imazhit të gjyshes së ndjerë.

Për ndryshe, Adelina Tahiri është e martuar me Serjozha Markov dhe bashkë kanë një djalë, Jonin.