Ballina Bota VIDEO/ Nuk janë seriale turke por…

VIDEO/ Nuk janë seriale turke por…

Mediet turke kanë publikuar videon e kap*jes së 1.8 tonë marij*uanë që ndodheshin në dy furgonë mallrash me targa shqiptare.

Siç shihet nga pamjet, gjithçka ka ndodhur në autostradë, ku autoritetet turke kanë ndjekur dhe ndalur furgonët, duke zbuluar lën*dën nar*kotike, e cila ishte fshehur mes materialeve të tekstileve.

Nga super-aksioni policor u arr*estuan 9 tra*fikantë, dy prej të cilëve janë të huaj. Arr*estimi i tyre është bërë në mes të autostradës, ashtu siç e tregojnë edhe pamjet e aksionit.

 

VIDEO bonus: Tërmeti në Shqipëri VIDEO nga Tetova: MOTI: PUBLICITET: PUBLICITET:
Loading...