Ballina Showbiz Tuna vjen me këngën e re “Amoni” (VIDEO)

Tuna vjen me këngën e re “Amoni” (VIDEO)

Këngëtarja Tuna ka publikuar sot këngën e saj më të re “Amoni”

E derisa në albumin e saj e kishte plot balada, në këtë këngë Tuna vjen me tepër ritëm.

Këngëtarja shkupjane vjen me këtë këngë prapë me bashkëpunëtorët e saj të vjetër, Armend Rexhepagiqin dhe Aida Barakun.

Disa pjesë të këngës janë incizuar edhe në Mozambik, një vizitë që Tuna e kishte bërë e vetme dhe që kishte ngjallur dyshime se ishte ndarë nga Patris Berisha.

Por, duket se këngëtarja ishte atje edhe për të xhiruar klipin e kësaj kënge.

Tuna është rikthyer me këngë interesante pasi nuk është më në pushimin e lehonisë.

VIDEO bonus:
Loading...