Ballina Lajme Kosovë Foto/ Gazetari humb nipin në moshën 23-vjeçare, mesazhi i ndjerë i Milaim...

Foto/ Gazetari humb nipin në moshën 23-vjeçare, mesazhi i ndjerë i Milaim Zekës

Gazetari dhe kreu i PEK-ut, Milaim Zeka ka humbur sot nipin e tij. Lajmi për humbjen e familjarit konfirmohet nga vetë gazetari përmes një statusi në rrjetin social “Facebook”.

Djali i motrës së Milaim Zekës vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë në tru. Nipi i gazetarit ndërroi jetë në moshën 23-vjeçare. Mes rreshtash, Milaim Zeka thotë se ka humbur njeriun më të dashur të jetës së tij.

“Sot iku për në botën tjetër djali i motrës time, Denis Gezim Gullbovci. Kam humbur njeriun më të dashur të jetës time.Lamtumirë, ëngjëll! Pushoftë në paqe shpirti Yt. Shumë do na mungosh të gjithëve!”-shkruan Milam Zeka.