Ballina Argëtim E gjithë vëmendja te familja e Dua Lipës, shfaqen mjaft elegantë në…...

E gjithë vëmendja te familja e Dua Lipës, shfaqen mjaft elegantë në… (FOTO)

Një familje elegante si ajo e Dua Lipës! Familja e këngëtares së famshme me origjinë shqitpare, ka tërhequr së fundmi vëmendjen, teksa kanë qenë të ftuar në një dasmë.

Kanë qenë prindërit e Dua-, Dukagjin dhe Anesa, ata që kanë ndarë me fansat e tyre në “Instagram”, foto nga dita e dasmës. Ata shfaqen të veshur mjaft elegantë dhe për familjen e tyre nuk kanë munguar komplimentet.

“Ekuipazhi i dasmës”, ka shkruar babai i këngëtares me famë botërore bashkëngjitur me fotot ku shfaqet me fëmijët dhe bashkëshorten.

VIDEO bonus:
Loading...