Ballina Lajme Zjarr i madh në Kozle të Shkupit (VIDEO)

Zjarr i madh në Kozle të Shkupit (VIDEO)

Zjarr i madh ka shpë*rthyr në lagjen Kozle të Shkupit pak pasi banorët dëgjuan dy kris*ma të fuqishme.

Zjarri ka shpër*htyer në disa garazhe të vjetra kanë thënë dëshmitarët, ndërsa dyshohet se kanë shpë*rthyer bombola të gazit dhe vendi ka marrë flakë.

Njësia kundër zjarrit ka intervenuar menjëherë, dhe thonë se nuk ka rre*zik për përhapje të zjarrit.

VIDEO bonus:
Loading...