Ballina Kronika Vihet pas hekurave një 21-vjeçar nga një fshat i Tetovës

Vihet pas hekurave një 21-vjeçar nga një fshat i Tetovës

Mbrëmë (4 shtator) pas mesnate, në afërsi të pompës së benzinës e cila gjendet në fshatin Pallçisht i Poshtëm, pjestarë të policisë nga Sektori për punë të brendshme -Tetovë, kanë privuar
nga liria 21-vjeçarin B.L. nga ky fshat, ku gjatë
kontrollit të kryer ndaj tij është gjetur marij^uanë.

I njëjti është mbajtur në Stacionin policor-Tetovë
dhe pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të
rastit, kundër tij do të pasojë parashtresë adekuate.

Loading...