Ballina Aktualitet Vihen pas hekurave 4 të rinj nga Tetova dhe rrethina

Vihen pas hekurave 4 të rinj nga Tetova dhe rrethina

Mbrëmë (29 shtator) rreth orës 21 e 50 minuta, pjestarët e policisë nga Sektori për punë të brendshme Tetovë në fshatin Podbregjë të Tetovës, kanë privuar nga liria personat S.A. (21) nga fshati Merovë, B.A. (24) nga fshati Siniçan si dhe E.A. (23)
dhe E.A. (28) të dy nga Tetova, tek të cilët gjatë kontrollit të kryer është gjetur ko*kainë.

Personat në fjalë, kanë qenë në veturën ,,Golf,, me targa të Tetovës, të cilën e ka drejtuar 21-vjeçari S.A. Pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rastit do të inicihet edhe parashtresë adekuate.

VIDEO bonus:

VIDEO bonus:
Loading...