Ballina Aktualitet Tërmet me magnitudë 4,4/ Ku ishte epiqendra?

Tërmet me magnitudë 4,4/ Ku ishte epiqendra?

Një tjetër tërmet me magnitudë 4,4 goditi vendin rreth orës 22.08 minuta. Epiqendra ishte 10 kilometra në veri të qytetit bregdetar të Durrësit dhe 25 kilometra nga Tirana.

VIDEO bonus:
Loading...