Ballina Lajme Shqipëri Nisin stuhitë/ Elbasani nën “pushtetin” e ujit, përmbyten rrugët e qytetit (Foto-VIDEO)

Nisin stuhitë/ Elbasani nën “pushtetin” e ujit, përmbyten rrugët e qytetit (Foto-VIDEO)

Duket se plazhit i ka ardhur përfundimisht fundi, pasi me fillimin e shtatorit kanë nisur edhe rrëbeshet e shiut.

Ashtu siç ishte parashikuar nga meteorologët, pasditja e sotme ka sjellë rrebeshe shiu në disa zona të vendit.

Elbasani është pushtuar nga stuhi dhe rrëbeshe, duke përmbytur rrugët e qytetit

Gazeta SHQIP ka siguruar foto dhe video nga situata në qytet, ku shihet se të gjitha rrugët janë përmbytur.

Loading...