Ballina Aktualitet Incident në Xhepçisht të Tetovës

Incident në Xhepçisht të Tetovës

Njëzetë e tetë vjeçari E.B. nga fshati Xhepçisht i Tetovës, mbrëmë (23 shtator) ka den*oncuar se rreth orës 19 e 45 minuta, në dalje nga objekti hotelerik në fshat, nën kërc*ënim me ar*më zjarri ka qenë i futur brenda veturës ,,Golf 7,, me targa të Shkupit, në të
cilën ka qëndruar 42-vjeçari J.A. nga Reçica e Vogël dhe disa persona tjerë.

Vetura është nisur në drejtim të lagjes ,,Drenovec,, dhe pas një kohë janë ndaluar dhe e kanë nxjerrë nga vetura.

Diku më vonë, personi i den*oncuar J.A. vetë është paraqitur në Stacionin policor Tetovë, ku është mbajtur për zbardhje të plotë të rastit, me ç’rast do të pasoj edhe parashtresë adekuate.

VIDEO bonus:

VIDEO bonus:
Loading...