Ballina Lajme Gradec, vihen pas hekurave dy persona nga Tetova

Gradec, vihen pas hekurave dy persona nga Tetova

Dje mbrëma (11 shtator), rreth orës 21.00, në fshatin Gradec të Gostivarit, pjesëtarët e policisë nga Sektori për punë të brendshme-Tetovë, Zyra e jashtme për punë kri*minalistike-Gostivar, kanë privuar nga liria 45-vjeçarin S.S. nga fshati Reçicë e Madhe dhe 49- vjeçari J.S. nga Tetova. Gjatë kontrollit të kryer ndaj tyre dhe veturës ,,KIA,, me targa të Tetovës, të cilën e ka drejtuar J.S. është gjetur her*oinë.

Dy personat në fjalë, janë mbajtur në Stacionin policor Gostivar, për zbardhjen e plotë të rastit, kështu që do të pasoj padi adekuate.

VIDEO bonus: Tërmeti në Shqipëri VIDEO nga Tetova: MOTI: PUBLICITET: PUBLICITET:
Loading...