Ballina Bota Zjarr në hotelin Tokyo Star në Odesa të Ukrainës (VIDEO+FOTO)

Zjarr në hotelin Tokyo Star në Odesa të Ukrainës (VIDEO+FOTO)

Tetë persona kanë humbur jetën pas shpër^thimit të një zjarri në një hotel në Odesa, njoftoi shërbimi ukrainas për emergjenca.

“Tetë persona kanë vd^ekur nga zjarri dhe dhjetë të tjerë janë shpë^tuar”, tha shërbimi për emergjenca.

Zjarri shpë^rtheu pak pas mesnatës së 17 gushtit, njoftuan autoritetet.

Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit dhe shërbimi për emergjenca nuk ka treguar se sa persona gjendeshin në hotel në momentin e shpë^rthimit të zjarrit.

Hoteli ku ndodhi zjarri, Tokyo Star, ka 273 dhoma.

Autoritetet kanë nisur një hetim për të përcaktuar shkakun e këtij incidenti.

VIDEO bonus:
Loading...