Ballina Kronika Vihet pas hekurave 33-vjeçari nga Negotina e Pollogut

Vihet pas hekurave 33-vjeçari nga Negotina e Pollogut

Policia e Tetovës njofton se në afërsi të pompës së benzinës, e cila gjendet në
fshatin Zherovjan të Tetovës, mbrëmë (21 gusht), rreth orës 02 e 15 minuta, është privuar nga liria 33- vjeçari D.Sh. nga fshati Negotinë e Pollogut, tek i cili
është gjetur kok^ainë.

Pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rastit, kundër personit në fjalë do të pasojnë edhe parashtresa adekuate.


Loading...