Ballina Kronika Vihet pas hekurave 26-vjeçari nga një fshat i Gostivarit

Vihet pas hekurave 26-vjeçari nga një fshat i Gostivarit

Dje (18 gusht), rreth orës 17 e 45 minuta, është vënë pas hekurave 26-vjeçari Z.M. nga fshati Banjicë e Poshtme, tek i cili është gjetur mar^ijuanë.

I njëjti është mba^jtur në Stacionin policor Gostivar, për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit.

VIDEO bonus: Tërmeti në Shqipëri VIDEO nga Tetova: MOTI: PUBLICITET: PUBLICITET:
Loading...