Ballina Kronika Vihen pas hekurave katër persona në Tetovë, dy prej tyre të moshës...

Vihen pas hekurave katër persona në Tetovë, dy prej tyre të moshës 16 dhe 17 vjeç

Katër persona janë vënë në pra^nga në Tetovë pasi u kapën me mariju^anë.

Policia e Tetovës dje rreth orës 22 e 45 minuta, në rrugën “Ivo Llolla Ribar” kanë priv^uar nga liria 25-vjeçarin nga Tetova me inicialet A.J. dhe 20-vjeçarin me inicialet K.Sh., si dhe dy të rinj të moshës 16 dhe 17 vjeç, që të dy nga Tetova.

“Gjatë kontrollit të ushtruar në dy automjete, “SEAT Ibiza”  dhe “Opel Corsa”, me targa të Tetovës, policia ka gjetur mari^juanë. Nga liria u priv^ua dhe u nda^lua në stacionin policor edhe 23 vjeçari A.J. nga Tetova, i cili pen^goi policinë gjatë arr^estmit të katër personave të lartpërmendur.

Pas dokumentimit të rastit do të pasojnë kall^ëzimet adekuate, njofton MPB, transmeton Tetova News.