Ballina Kronika Vihen pas hekurave dy të rinj nga Çegrani

Vihen pas hekurave dy të rinj nga Çegrani

Dy banorë të fshatit Çegran të Gostivarit janë vënë pas hekurave pasi gjatë kontrollit tek ata është gjetur qese me mar*ijuanë.

Sipas SPB-Tetovë, pjesëtarët e policisë, dje rreth orës 15 e 45 minuta, në fshatin Çegran të Gostivarit kanë privuar nga liria 21-vjeçarin Sh.A dhe 24 vjeçarin E.A., banorë të këtj fshati.

Gjatë kontrollit të zhvilluar nga polcia tek ata u gjet mar*ijuanë, prandaj që të dy u ndaluan në stacionin e policisë në Gostivar ku po zhvillohet procedura për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit, pas së cilës pasojnë kallë*zimet adekuate./TetovaNewsVIDEO bonus:
Loading...