Ballina Showbiz “Vetëm ti”, thotë Shkumbin Ismaili në këngën e re (VIDEO)

“Vetëm ti”, thotë Shkumbin Ismaili në këngën e re (VIDEO)

Shkumbin Ismaili ka lansuar këngën e tij të re me titull “Vetëm ti”.

Edhe kësaj radhe, këngëtari i qëndroi besnik rrymës në të cilën këndon vazhdimisht, kurse këngës ia shoqëroi edhe videoklipin.

Për tekstin dhe muzikën u kujdes vetë Shkumbini, ndërsa videoklipi është punuar nga Max Production.