Ballina Kronika Shkon me pushime tek motra në Itali, humb jetën adoleshenti shqiptar (Foto)

Shkon me pushime tek motra në Itali, humb jetën adoleshenti shqiptar (Foto)

Një adoleshent shqiptar ka gjetur vde*kjen dy ditë më parë nga aksidenti rrugor në Ischia të Italisë. Mediet fqinje raportojnë se 16-vjeçari Xhemal Velsami, ishte duke ecur në rrugë kur u për*plas nga një grua që drejtonte automjetin.

Dëshmitarët thonë se drejtuesja e mjetit ka tentuar që të shmangë aksidentin, duke dalë nga rruga por nuk ka mundur. Vik*tima kishte shkuar me pushime tek motra e tij për dy javë, por jeta iu pre në mes.

Ajo është për*plasur edhe me një automjet tjetër, të parkuar në anë të rrugës dhe më pas me një mur. Mësohet se gruaja rreth të 40-ve është shoqëruar në spital në gjendje të rëndë psikologjike. Kjo nuk është hera e parë që ndodh një histori e tillë. Në vitin 2012, ajo kishte përplasur një tjetër këmbësor, duke i shkaktuar vde*kjen. Si pasojë e kësaj, gruas i ishte hequr patenta për një vit.VIDEO bonus: Tërmeti në Shqipëri VIDEO nga Tetova: MOTI: PUBLICITET: PUBLICITET:
Loading...