Ballina Lajme PUBLIKOHEN PAMJET NGA KAMERAT E SIGURISË, SI NDODHI AKSIDENTI I RËNDË NË...

PUBLIKOHEN PAMJET NGA KAMERAT E SIGURISË, SI NDODHI AKSIDENTI I RËNDË NË PRISHTINË (VIDEO)

Janë publikuar pamjet e aksidentit të rëndë që ka ndodhur sot në Prishtinë ku u lënduan tre persona.

Pamjet e publikuara janë nga kam^erat e sig^urisë së një lokali afër rrugës ku ndodhi aksidenti.

Kamioni i kompanisë “Pastrimi” nuk ka mundur të frenonte dhe për pasojë është për^plasur me disa vetura.

VIDEO bonus:
Loading...