Ballina Lajme Ngjarje e rëndë në ishullin grek të Korfuzit, protagonist një shqiptar

Ngjarje e rëndë në ishullin grek të Korfuzit, protagonist një shqiptar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në ishullin grek të Korfuzit. Një 32-vjeçar ka përdh^unuar një të mi^tur nga Britania e Madhe.

Mediet greke raportojnë se ka rënë pre e ngac^mimit sek^sual vajza 14-vjeçare, e cila ka qenë me pushime në Korfuz, së bashku me familjen e saj.

Ajo është përdh^unuar mëngjesin e të mërkurës, në një dhomë hoteli në Dassia të Korfuzit.

Ndërsa pas denon^cimit, janë mobilizuar menjëherë nga Drejtoria e Sigurisë së Korfuzit dhe Komandanti Christos Syndervelis, duke identifikuar dhe arre^stuar dhu^nuesin e dy^shuar të 14-vjecares britanike, 32-vjeçarin shqiptar.

VIDEO bonus: Tërmeti në Shqipëri VIDEO nga Tetova: MOTI: PUBLICITET: PUBLICITET:
Loading...