Ballina Bota ‘Mësuesja e mbajti dy minuta nga këmba…’, zbulohet pse studentja 19-vjeçare …...

‘Mësuesja e mbajti dy minuta nga këmba…’, zbulohet pse studentja 19-vjeçare … (Fotot)

Dalin detaje të reja nga vd*ekja tragjike e studentes 19-vjeçare që i dha fund jetës duke u he*dhur nga një avion i vogël. Mësohet se gjatë udhëtimit në Madagaskar, shëndeti mendor i studentes së Universitetit të Kembrixhit ishte përke*qësuar.

Gjendja e rënduar psikologjike e ka detyruar studenten që të marrë edhe veprimin eks*trem.

DailyMail shkruan se një mësuese që ndodhej në avion ka bërë një akt heroik. Ajo është përpjekur për të ndaluar aktin eks*trem të studentes

Mësuesja Ruth Johnson e mbajti me guxim nga këmba vajzën për dy minuta në ajër, por pa mundur ta shpëtonte.

Sot, burri i zonjës Johnson përshëndeti trimërinë e gruas së tij dhe i përshkroi veprimet e saj si ‘mahnitëse’.

VIDEO bonus:
Loading...