Ballina Lajme Shqipëri Ky është pronari i lokalit që qëndroi 3 km rrugë mbi makinën...

Ky është pronari i lokalit që qëndroi 3 km rrugë mbi makinën në lëvizje…

Personi qe shihni ne foto eshte Mihal Kokedhima, 51 vjecari qe u arr^estua nga policia pasi dhu^noi turistet spanjollë pas kon^fliktit per peshkun ne lokalin e tij.

Burime zyrtare të Policisë thanë dje se në lidhje me kon^fliktin me turistët spanjollë, është arre^stuar në flagrancë shtetasi Mihal Kokëdhima, 51 vjeç, banues në Sarandë.

Policia e Sarandës në bashkëpunim me Policinë e Himarës, pas hetimeve të kryera në lidhje me konfl^iktin e dy ditëve më parë në një lokal të Himarës, kanë bërë të mundur arre^stimin në flagrancë të 51-vjeçarit pasi ditën enjte, në lokalin e tij Bar-Restorant në Porto Palermo të Himarës, ka kan^osur me fjalë një grup turistësh spanjollë për motive të dobëta.

Ne videon e postuar nga mediet, duket gjithcka ndodhi ne 3 km rruge, ku Kokedhima i hipur mbi makine, thyen xhamin, teksa gjak^ohet edhe vete dhe zgjat doren te kape pasagjeret brenda.

“Mbaje, mbaje, mbaje se do hidhem unë po mbaje – o ç’vd^iqa, mbaje këtu të thashe se do vd^es këtu”- jane vetem disa nga fjalet qe degjohet ai te thote.

Loading...