Ballina Argëtim Ish-e dashura serbe e Neymar përfundon në pishinë me Lamborxhinin e saj...

Ish-e dashura serbe e Neymar përfundon në pishinë me Lamborxhinin e saj (Fotot)

Modelja serbe Soraja Vuceliq ( ish e dashura e Neymar) ka postuar një video në Instagram.

‘Kur të rrëshqet pedalja e frenave dhe Lamborxhini përfundon në pishinë’ ka shkruar ajo në Instagramin e saj bashkangjitur videon.

Me sa duket ish e dashura e Neymar, që në të shkuarën ka punuar edhe për revistën Pla=yboy, po realizonte një set fotografik në bordin e një pishinë në Canne, në Costa Azzurra, kur ndodhi aksidenti.

32 vjeçarja nuk ka arritur të mbajë frenat në kohë, teksa po ngiste një Lamborxhini blu, me taka shumë të larta.

Loading...