Ballina Bota Incident i rëndë në Zagreb (FOTO)

Incident i rëndë në Zagreb (FOTO)

Sonte rreth orës 21 e 30 minuta, në lagjen Kajzerici të Zagrebit të Ri ka pasur të sht*ëna dhe janë vr*arë 6 persona. Drejtoria e Policisë së Zagrebit njofton se autori i vr*asjes është në arr*ati, kurse policia po bën kërkime intensive në të gjithë qytetin.

Në shumë zona të Zagrebit shihen policë të ar*matosur deri në dhëmbë.

Policia e Zagrebit njofton se të shtënat ndodhën në një shtëpi në rrugën Cimerman të Zagrebit të Ri,

Në mesin e të vr*arëve janë dy meshkuj, tri femra dhe një fëmijë 10 vjeç./TetovaNewsVIDEO bonus:
Loading...