Ballina Argëtim I ndodh e papritura, Albërie Hadërgjonaj detyrohet të… (Foto)

I ndodh e papritura, Albërie Hadërgjonaj detyrohet të… (Foto)

Albërie Hadërgjonaj prej vitesh është njohur si ndër këngëtaret më moderne të showbiz-it, por edhe ndër më të mbajturat me pamjen e saj gjithnjë të kuruar dhe në super formë.

Albëria është detyruar të bëjë një ndryshim në pamje duke i prerë flokët shumë shkurt pasi për shkak të extensionave flokët e saj janë këputur.

“Sapo hoqa extensions dhe me shume se gjysma e flokëve janë këputur.
Si mendoni ju, më mire flokë të gjata apo te shkurtra?”, pyet Albëria ndjekësit.

Shumë prej tyre e kanë komplimentuar këngëtaren për pamjen, duke i thënë se flokët e shkurta i shkojnë shumë.VIDEO bonus: Tërmeti në Shqipëri VIDEO nga Tetova: MOTI: PUBLICITET: PUBLICITET:
Loading...