Ballina Kronika Dy kosovarë përfundojnë pas hekurave në Tetovë

Dy kosovarë përfundojnë pas hekurave në Tetovë

Mbrëmë (16 gusht) dhjetra minuta pas mesnate, në afërsi të stadiumit të qytetit në Tetovë, pjestarë të policisë nga SPB Tetovë, kanë privuar nga liria shtetasit e Kosovës I.C. (28) dhe A.L. (36), për arsye se në veturën e tyre ,,Folkcvagen Golf,, me targa të Kosovës, janë gjetur dhe konfiskuar 55 kuti (550
pako) cigare të llojllojshme dhe 1000 shkrepsa.

Dy shtetasit e Kosovës, janë mbajtur në Stacionin
policor Tetovë dhe merren masat për zbardhjen e
plotë të rastit.

Loading...