Ballina Kronika Aksident në rrugën e Dibër – Mavrovë, një i v d...

Aksident në rrugën e Dibër – Mavrovë, një i v d e k u r dhe dy të lënduar

Një person ka vde^kur në një aksident me makinë në rrugën rajonale Dibër – Mavrovi Anovi afër urës Skudrinski.

Sipas informacionit fillestar nga SPB-Tetovë, aksidenti ka ndodhur mes një automjeti me rimorkio me targa të Dibrës dhe një makine të tipit Hyundai me targa të Shkupit.

Njëri prej pasagjerëve ka vde^kur në vendngjarje ndërsa dy të tjerë janë plag^osur dhe janë dërguar në spitalin e Gostivarit.

Në vendngjarje po kryen inspektime ekipi i SPB-Tetovë dhe prokurori publik.

VIDEO bonus: Tërmeti në Shqipëri VIDEO nga Tetova: MOTI: PUBLICITET: PUBLICITET:
Loading...