Ballina Kronika Aksident në autostradën Tetovë – Gostivar (VIDEO)

Aksident në autostradën Tetovë – Gostivar (VIDEO)

Tre vetura janë përplasur sot në mëngjes në autostradën Tetovë – Gostivar, në afërsi të pikës pagesore para Gostivarit. Sipas informacioneve jozyrtare, ka persona të lënduar.

Aksidenti bëri që të krijohet kolonë e madhe automjetesh që sot ishin nisur për në Mavrovë, Krushevë dhe Ohër këtë mëngjes për të festuar festën kombëtare Ilinden.


VIDEO bonus:
Loading...