Ballina Kronika Aksident “live” në Fejsbuk, del nga rruga dhe futet ne një oborr,...

Aksident “live” në Fejsbuk, del nga rruga dhe futet ne një oborr, u merr jetën tre personave…(VIDEO)

Tre persona kanë humbur jetën në lindje të Rumanisë kur një burrë po transmetonte live në Facebook ngarjen e shpejtë të makinës sportive, me të cilën doli nga rruga dhe u fut në oborrin e tyre.

Në këtë aksident humbën jetën një shtatzënë, djali i saj i moshës tre vjeçe dhe një grua 79-vjeçare.

Incidenti në të cilin humbën jetën tre persona dhe një tjetër u pl^agos, ka ndodhur në vendbanimin Vakareni, 250 kilometra në lindje të Bukureshtit.

Shoferi dhe shoqëruesi i tij gjithashtu janë plagosur. Shoferi, edhe pse me lëndime trupore, tentoi t`ia mbathte, por shpejt u arr^estua./TetovaNews

VIDEO bonus:
Loading...